Hakkında

Avtr.info sitesi bağımsız, herhangi bir avukatlık ofisi veya avukata bağlı olmayan, av.tr alan adları ve çeşitli hukuk yazılımları ile ilgili bir site olduğu gibi herhangi bir hukuk programı şirketine de ait değildir.

Tarafsız, objektif ve genel mesleki-etik kurallar çerçevesinde sadece bilgilendirme amaçlı ve ticari olmayan internet sitemiz gerek avukatları, gerek hukukçuları ve gerekse kullanıcıları iştigal alanındaki konularda bilgilendirmeye ve bilinçlendirme amacı taşır.

Sitede yer alan bilgiler tamamen kendimize ait olup, telif hakları saklıdır. Herhangi bir firma hakkında ne övgü ne  tavsiye ve ne de şikayet etmiyor, sadece objektif eleştiri ve öneri kurallarına uyuyoruz. Hülasa, amacımız ilgi konuları içerisinde genel bilgi sağlamak, özellikle avukat ve hukuk bürolarının güvenli bir şekilde işlerini yürütmeleri için gerekli bilgisel donanımı sağlamaktır. Avukatlar teknoloji yönünden geri kalmamalı, çağın ve teknolojik gereklikleri yerine getirmelidir. Ancak bunu yaparken mesleki kurallara ve etik değerlere en çok sahip çıkan meslek gurubu olmak bir ayrıcalık ve önceliktir.

Not: Hatalı olduğumuz bir konu olduğunu düşündüğünüz takdirde lütfen bu sayfaya yorum yapınız.

Bir cevap yazın